У Черкасах продовжується безкінечний курултай на тему "Хто буде "руліть" Черкасами разом з Одаричем"

У Черкасах продовжується безкінечний курултай на тему "Хто буде "руліть" Черкасами разом з Одаричем"17 липня відбулося продовження громадського обговорення за участі представників громадських організацій міста, депутатів міської ради щодо формування кількісного і персонального складу кандидатів до нового виконкому, розпочате 15 липня.

У роботі «круглого столу» взяв участь міський голова Сергій Одарич, який оприлюднив представникам громадськості власне бачення щодо кількісного складу виконавчого комітету.

Зокрема, Сергій Олегович підтвердив раніш озвучену ним пропозицію, щоб до виконавчого комітету входило 12 осіб. З них – міський голова, секретар міської ради, 4 заступники міського голови, керуючий справами міськвиконкому (делеговані від політичних сил, що входять до складу міської ради) та 5 осіб – від представників громадськості.

Таким чином, за його словами, зберігається вимога громадських організацій про представництво у виконкомі 50/50.

Модератор «круглого столу», депутат міської ради Андрій Більда уточнив порядок подальшого засідання, учасники якого спільно вирішили спочатку заслухати нових претендентів, які долучилися до переліку бажаючих працювати в новому міськвиконкомі на громадських засадах.

Відповідні заяви щодо цього подали Руслан Поставничий від Громадської ради Черкас і Володимир Друмашко від міської асоціації ОСББ.

Вони коротко розповіли свою біографію, таким чином презентувавши себе учасникам зібрання.

При розгляді наступного питання щодо кількісного складу міського виконавчого комітету особливих розбіжностей між учасниками «круглого столу» не було.

Власне, їхні погляди не зійшлися лише щодо однієї посади заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади.
Так, керівник депутатської групи «Вільні демократи» Ольга Швець, голови фракцій «Солідарність» Андрій Більда та «Удар» Юрій Гончаров щодо кількісного складу нового виконкому розділили позицію міського голови Сергія Одарича.
Натомість депутати міської ради від “Батьківщини” (голова фракції Роман Діскант) та Наталія Коваленко, “Свободи” (голова фракції Юрій Ботнар), Радикальної партії Ляшка (голова фракції Сергій Тищенко), “Рідного міста” (голова фракції Іван Сухарьков) та представники Координаційної Ради Сил Майдану Черкащини вважають, що виконком має складатися з 11 осіб: 5 – представники політичних сил, поміж яких і секретар міськради +5 – представники громадськості + міський голова (11=1+5+5).
– Сьогодні всі ми плідно попрацювали і почули один одного. Кожен зміг висловити свою позицію щодо принципів формування виконкому. Майже у всіх питаннях представники депутатського корпусу і громадськості дійшли консенсусу. У всіх є єдине бачення того, яким має бути виконком. Відмінності у поглядах виявились незначні. Вони полягають у тому – 12 чи 11 членів повинно бути у виконкомі. Я не хочу загадувати наперед, але передчуття у мене гарні. Головне, щоб на цих розбіжностях зараз не почали спекулювати сили, які зацікавлені в дестабілізації роботи міськради, – зазначив модератор «круглого столу» Андрій Більда.

Щодо персонального складу міського виконавчого комітету, то перемовини тривають.
18.07.2014 10:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter