В Оршанці попрощалися з Павлом Лазаренком. Він повернувся з Іспанії і добровольцем пішов захищати Україну

Як інформують у Черкаській ОДА, у середу, вже третій день поспіль, у Оршанці оплакують українських героїв. 16 липня провели в останню путь 40-річного Павла Лазаренка.
В Оршанці попрощалися з Павлом Лазаренком. Він повернувся з Іспанії і добровольцем пішов захищати Україну

Історія українського Героя Павла Лазаренка унікальна. У той час коли, у зв’язку з загостренням ситуації в країні, дехто намагається виїхати закордон, Павло Миколайович навпаки повернувся зі спокійної Іспанії, де мешкав останні кілька років, щоб записатися добровольцем та обороняти Україну.

Як розповів обласний військовий комісар Євгеній Курбет, 3 червня цього року Павло Миколайович прийшов добровольцем до черкаського військового комісаріату, де й був зарахований до списків навчального центру Держприкордонслужби в Оршанці. Уже з 30 червня Лазаренко почав охороняти державні рубежі, проте був поранений під час обстрілу і за кілька днів, коли колона знову потрапила під вогонь сепаратистів - загинув.

І хоча Павло Миколайович лише кілька тижнів мужньо протистояв терористам на Сході, його вчинок вартий вічної шани.

«Для прикордонників – вчинок Павла Лазаренка має бути прикладом, – вшановуючи пам'ять загиблого сказав голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Сьогодні ми у черговий раз прощаємося з найкращими нашими побратимами… Батьки виховали справжнього патріота і Українця з великої літери! За це їм велика дяка від усіх черкащан! Вічна пам'ять. Герої не вмирають... Вони назавжди лишаються у нашій пам’яті».

Потому голова ОДА передав рідним нагороду «За заслуги перед Черкащиною», якою обласна влада посмертно нагородила Павла Лазеренка.
17.07.2014 10:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter