У Шполі вирішили не перейменовувати вулицю Леніна в центрі, бо 100 % юросіб, що розміщені на вулиці, - проти

У Шполі вирішили не перейменовувати вулицю Леніна в центрі, бо 100 % юросіб, що розміщені на вулиці, - проти Як інформують у черкаській обласній організації ВО «Батьківщина», на сесії Шполянської міської ради було прийняте рішення не перейменовувати одну з центральних вулиць міста – Леніна - на вулицю Небесної Сотні.

Із присутніх на сесії 19 депутатів десять осіб проголосували «за» перейменування, ще дев’ятеро – «утрималися». Серед тих, хто утримався, і учасники районної партійної організації ВО «Батьківщина». Своє рішення з цього приводу прокоментував один з депутатів міськради, голова фракції Володимир Горбач:

– «Батьківщинівці» серйозно підійшли до вивчення цієї проблеми. Ми провели опитування, щоб дізнатися думку громади про перейменування. Адже вулиця Леніна – центр нашого міста. Так-от, сто відсотків юридичних осіб висловилися проти перейменування. Вважаю, що їхня думка досить важлива, бо на вулиці знаходиться багато банків та різних юридичних установ. Серед місцевих жителів понад вісімдесят відсотків висловились «проти» перейменування. Саме тому ми вирішили підтримати громадську позиція.

Однак, за словами Володимира Павловича, місцева «Батьківщина» детально вивчатиме це питання. Окрім того депутати-батьківщинівці запропонували увіковічнити пам'ять героїв, створивши постамент або сквер пам’яті Небесної Сотні.

Нагадаємо, що раніше з ініціативи «Батьківщини» в місті Площа Леніна була перейменована на Площу Героїв Майдану.
16.07.2014 12:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter