Сьогодні в Черкасах ховатимуть двох військових, що загинули під час АТО на сході України

Сьогодні в Черкасах ховатимуть двох військових, що загинули під час АТО на сході України Сьогодні в останню путь проведуть одразу двох учасників антитерористичної операції на сході України – 25-річного Миколу Калашника та 40-річного Павла Лазаренка.

Як інформують у Черкаській ОДА, із молодим військовим Миколою Калашником прощатимуться у Черкасах за адресою: вулиця Героїв Дніпра, 49. Ховатимуть його на 4-ому міському кладовищі.

Хлопець загинув минулої суботи біля села Червона Зоря Шахтарського району Донецької області. Після мінометного обстрілу з боку противника детонували боєприпаси на артилерійській установці, навідником якої він був.

Як розповів очільник обласного військкомату Євгеній Курбет, на службу хлопець був призваний за контрактом у 2011-ому році. Проходив її у 72-ій окремій механізованій бригаді в місті Біла Церква Київської області.

У зв’язку із загостренням ситуації у складі свого підрозділу продовжував службу на сході України.

У цей же день об 11.30 прощатимуться із ще одним бійцем – прикордонником Павлом Лазаренком, 1974 року народження. Церемонія прощання з ним відбудеться в навчальному центрі Держприкордонслужби України в Оршанці неподалік Черкас.

Цей боєць усього місяць встиг мужньо протистояти терористам на Сході. Як розповів Євгеній Курбет, 12 червня нинішнього року він був призваний на службу як військовозобов’язаний у зв’язку з мобілізацією. Був мобілізований добровольцем до навчального центру Держприкордонслужби в Оршанці, після чого у складі групи прикордонників направлений для посилення охорони державних рубежів.

Усім хто має можливість розділити з близькими біль утрат можуть прийти і попрощатись за вищевказаними адресами.
16.07.2014 08:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter