Начальник УСБУ Черкащини Котляр приїхав на поховання загиблого в АТО генерал-майора Момота на "тачці" за 150 тис. у.о.

Начальник УСБУ в Черкаській області Олег Котляр приїхав на похорон генерал-майора Ігоря Момота на машині вартістю 150 тисяч американських доларів. Про це на Фейсбук повідомляє журналіст Валентин Чернявський.

Нехай мене закидають шапками ті, хто каже, що не можна критикувати керівників під час війни, - пише Валентин. - Але я вважаю, що це повне скотство. Сьогодні на прощання зі справжнім ГЕРОЄМ Ігорем Момотом приїхав керівник Черкаської СБУ Олег Котляр. Приїхав він на СЛУЖБОВІЙ BMW X6. Нова така машинка коштує близько 150 тис.$.
Начальник УСБУ Черкащини Котляр приїхав на поховання загиблого в АТО генерал-майора Момота на "тачці" за 150 тис. у.о.

Скажіть, чому люди збирають по копійці, аби хоч якось допомогти нашим воякам, а тут реально мінімум "100 бронежилетів та шоломів" возять начальника?
Чому? Чому? Чому?

Про ціни на авто даної марки на території України можна довідатися тут. Нагадаємо, що Олег Котляр був героєм кілької публікацій Провінції, присвяченій діяльності УСБУ в Черкаській області (читайте «Служба безпеки? А може - Служба БЕЗСОРОМЛИВОСТІ?», «На чьи труді дворец?»).

Як повідомив Провінції Валентин Чернявський, його вчорашній пост на ФБ про «тачку Котляра» поширили майже всі черкаські онлайн-видання. Проте сьогодні цей матеріал залишився тільки на одному.
15.07.2014 11:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
16:38 15.07.2014 pravdorub:
Шкода, що журналіст не сфотографував на якому чорному "Лексусі" приїхала Валентина Коваленко, на останній моделі Ауді Q7 -Іван Іванович Прокопенко (колишній керівник СБУ, радник Тулуба, а зараз Ткаченка), наш вічний податківець Коломієць, і список можна продовжувати. Але жаль, що ці "великі люди" навіть не зрозуміли, чому піднявся шум навколо них - кристальної чистоти скромників. Але надію втрачати не будемо. Знаю ми їх переможемо!!!!!!!!!!!!!!