Завтра у Черкасах Трудова Солідарність пікетуватиме УМВС, вимагаючи покарати "віконних" аферистів

12 липня активісти профспілки «Трудова Солідарність» проведуть акцію протесту під УМВС України в Черкаської області. Учасники акції протестуватимуть проти злочинної бездіяльності міліції.

Десятки жителів Черкащини стали жертвами «віконних» аферистів. Представники компанії "І..." їздили по селах області та пропонували встановити вікна у кредит. Позику можна було оформити просто на подвір’ї – разом із горе-підприємцями був представник одного з комерційних банків. Присутність банківського службовця додавала «солідності» та переконувала у «серйозності» контори. Та після підписання кредитних договорів «підприємці» зникли у невідомому напрямі. Люди залишилися без вікон та з великими боргами – середня сума позики близько 10 000 гривень.

«Лише членів нашої профспілки шахраї обманули на суму близько 40 000 гривень. Спроби зв’язатися із компанією «І...» нічого не дали: телефони не відповідають, а з указаної адреси аферисти давно з’їхали. Представники банку нас просто ігнорують. Ми зверталися до міліції та отримали відписку: мовляв, було проведено розслідування та не виявлено складу злочину», - розповів представник ППО «Трудова Солідарність» у Черкаській області Анатолій Мурав’я.
Обмануті черкащани завтра пікетуватимуть обласне управління міліції в знак протесту проти бездіяльності правоохоронних органів. Якщо в УМВС не прислухаються до їхніх вимог – люди обіцяють безстрокову акцію протесту.
11.07.2014 15:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter