Одарич вирішив перетворити засідання виконкому на новгородське віче

Одарич вирішив перетворити засідання виконкому на новгородське вічеЯк інформують у міській раді Черкас, відтепер засідання виконавчого комітету обласного центру проводитимуться двічі на тиждень - щовівторка о 9.30 та щоп‘ятниці о 9.00 в 206 кімнаті міськвиконкому.

Як повідомив міський голова Сергій Одарич, у вівторок розглядатимуться планові питання порядку денного, у п’ятницю – питання дозвільного характеру, які мають обмеження в часі і вимагають негайного реагування.

Наразі також в міській раді розробляється схема ознайомлення громади з проектами рішень, що виносяться на розгляд виконавчого комітету - в електронному вигляді вони будуть викладатися на сайті міської ради за кілька днів до розгляду, а всі громадські організації, які бажають детальніше знайомитися з проектами та доданими до них матеріалами, можуть це робити за день до проведення засідання.

Також на засіданнях виконкому можуть бути присутні всі бажаючі та матимуть змогу висловити свої пропозиції щодо певних проектів рішень(виділено нами, - Пров.).

Детальніше про конкретні механізми ознайомлення з проектами рішень ми повідомимо на сайті міської ради.
10.07.2014 14:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter