Одарич пішов війною на вчорашнього соратника Мирзу через "Орлятко"-Дахнівську Січ

Одарич пішов війною на вчорашнього соратника Мирзу через "Орлятко"-Дахнівську Січ Цікавою дискусією завершилося фейсбучне повідомлення мера Черкас Сергія Одарича про чергове двозначне рішення "папєрєдніков".

Сьогодні "виплив" ще один привіт від "папірєдніків", - пише С. Одарич. - На виконком вийшов проект рішення про приватизацію приватним особам дитячого табору "Орлятко".
Вдалося зупинити проект. Навпаки, на розгляд міської ради вношу пропозицію включити табір до переліку об"єктів міської власності, що не підлягають приватизації.

У відповідь Одаричу користувач Lyudmila Bordunos написала:

Сергій Олегович, я чудово розумію Ваше бажання повернути табір, наразі ж він чудово розбудований. Кожний "хазяїн", ну так же Ви любете себе величать, бажає отримати те, що краще. Ну для містян це дуже добре, працюйте, але головне не забувати історію, що б на тіж граблі не стати. Я Вам трішки її нагадаю.

Добре? Пам"ятаєте "папірєдніка" орендаря Орлятка, якому саме під час Вашої каденції зменьшили орендну плату з 8-ми до 3-х тисяч. В той час Орлятко просто опустошили, вирізали метал, та виставили на тендер, в зв"язку з заборгованістю по орендній платі "папірєдніка". Конкурс виграв нинішній орендар, знову орендна плата піднялась до 8-ми тисяч. Орендна плата справно платиться, табір розбудовується і зараз просто казка для дітей, (про казку я, як мама кажу). При цьому, Ви, як "хазяїн" навіть не спромоглися, маючи власну нерухомість, оформити під неї земельну ділянку. Виходить нерухомість міста, земля села...ну і ладно, то хіба важливо. Тут же хочуть Орлятко у міста украсти!.. Зразу навіть закричу, що б мої слова не перекрутили: Я ОСОБИСТО ПІДТРИМУЮ ВАШУ ІДЕЮ ВНЕСТИ ОРЯТКО ТА ІНШІ ТАБОРИ ДО ОБ"ЄКТІВ , ЯКІ НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ!!! Я просто знаю чим закінчилась приватизація санаторію Нива у Мошнах... сумно закінчилась...ну Ви ж кожного дня бачите, Ви ж самі із Мошен. Але то вже інша історія...

Одарич продовжив тему:

Повертаючись до теми дитячого табору "Орлятко".

Бачу спроби підмінити предмет дискусіі.

Мене турбують спроби в незаконний чи напівзаконний спосіб позбавити місто Черкаси права власності на цей майновий комплекс.

Коли кілька років тому ми шукали орендаря, то умови були чітко визначені - орендар звільняється від орендноі плати на суму здійснених поліпшень, але власність лишається за містом. І так табір відновлювався кілька років.

Але минулого року умови оренди "чомусь" змінилися. А в останні дні "папірєдників" з'являється проект рішення про викуп табору орендарем.

Водночас, дивне співпадіння (!), Свидівоцька сільрада скасовує реєстрацію права власності громади Черкас на цей табір.

Продумана організована схема крадіжки міського майна.

Водночас мені передають "меседжі", що "промисловці і підприємці" та Батьківщина будуть мене підтримувати в раді, якщо я закрию очі на цю комбінацію (сама Батьківщина таких умов не ставила).

А щодо відновлення табору - це я вітаю! Щодо відшкодування орендарю його інвестицій - погоджуюсь, і це робилося два роки.

Але не плутайте із зміною власника!

Пізніше у коментарі під своїм постом Одарич написав, що орендарем "Орлятка" є фонд "Дахнівська січ", від імені якого виступає депутат міськоі ради Микола Мирза.
10.07.2014 11:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter