У Смілі поховали командира підрозділу "Холодний Яр" Євгена Войцехівського

Сьогоднi Черкащина провела у останню путь ще одного бійця, який загинув на Луганщині під час виконання АТО. Євгена Войцехівського, командира підрозділу «Холодний Яр», добровольця батальйону «Айдар» було вбито 7 липня під час перестрілки у комендатурі міста Щастя.

Як інформують у Черкаській ОДА, прощання із бійцем пройшло у Смілі, де він проживав. Сам загиблий був уродженцем міста Кам’янка. Віддати шану загиблому прийшли багато місцевих жителів, які проводжали воїна словами «Герої не вмирають!». Серед них – багато товаришів по зброї зі спущеними прапорами Холодноярської республіки. Загиблий мав дружину і двох синів – 3 та 5 років. До свого 35-ліття Євген Войцехівський не дожив 9 днів.
У Смілі поховали командира підрозділу "Холодний Яр" Євгена Войцехівського

Розділити біль утрати з родичами воїна приїхали заступник голови Черкаської ОДА Віталій Коваль та голова облради Валентина Коваленко.

-Часто виникає питання скільки має полягти наших героїв, аби війна закінчилась? Я вірю що ці тяжкі втрати не даремно. Я вірю у незламний бойовий дух української нації і у перемогу на нашій рідній землі, - сказав Віталій Коваль.
У Смілі поховали командира підрозділу "Холодний Яр" Євгена Войцехівського

Віталій Володимирович передав слова скорботи від голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка та побажав воїнам бойової наснаги, міцності духу та віри в Україну та в Бога.

Обласною владою Євген Войцехівський був посмертно нагороджений відзнакою «За заслуги перед Черкащиною». Відзнаку вручили дружині Вероніці. Бойові товариші несли на руках труну зі своїм командиром до самого цвинтаря.
У Смілі поховали командира підрозділу "Холодний Яр" Євгена Войцехівського

Довідка: Євген Войцехівський був патріотом, громадським активістом, служив у десантній частині міста Болград (Одещина), воював у Югославії. Любив спорт, зокрема футбол, виступав за футбольні команди Кам’янки, Сміли і Черкащини. У кінці травня вирушив добровольцем на Схід, як командир групи розвідки «Холодний ЯР» батальйону «Айдар». Їхня розвідгупа потрапила до засідки і він, прикриваючи відхід бойових товаришів, вступив у бій і загинув від кульового поранення.
09.07.2014 14:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter