Черкаси передали визволенним містам Донбасу й Луганщини 40 тонн продуктів

Черкаси передали визволенним містам Донбасу й Луганщини 40 тонн продуктівІз Черкас до звільнених від терористів міст Донеччини і Луганщини відбули чотири вантажівки з гуманітарною допомогою, загальною вагою 40 тонн. Як інформують у Черкаській ОДА, 40 тонн овочів, борошна, круп, а ще консерви, питну воду, солодощі, засоби гігієни й інші життєво необхідні речі черкащани зібрали фактично за добу.

Провізію для українців на Донбасі налагодили силами місцевих підприємців та пересічних черкащан із понад десяти районів області. Серед них – Чорнобаївський, Канівський, Шполянський, Драбівський, Городищенський, Корсунь-Шевченківський, Смілянський, Кам’янський, Тальнівський та Черкаський райони.

– Ми зібрали найбільш необхідні, на нашу думку, речі, те, що має бути на столах у наших співвітчизників, – зауважив голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко. – Це і картопля, хліб, м’ясо, молочні продукти й ковбасні вироби, засоби гігієни, ліки. А ще ми врахували потреби маленьких жителів Сходу, тому тут наявні ще й іграшки, альбоми та олівці для дітей.

Фури з гуманітарною допомогою вирушили в супроводі понад десяти чоловік із числа міліціонерів, бійців служби порятунку, представників облдержадміністрації та громадських організацій.
09.07.2014 10:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter