Уманчани відправили жителям Донбасу 10 тонн гуманітарної допомоги (відео)

Як інформує Вечірня Умань, 8 липня 10 тон гуманітарної допомоги з Уманщини відправили на схід України. Гречку, ячмінь, макарони, борошно, олію, солодощі,воду та навіть засоби особистої гігієни відправили до Слов’янська рада спілки товаровиробників Уманського району та підприємці міста.

Близько 400 тис. гривень їм вдалося зібрати на закупівлю гуманітарної допомоги мирному населенню Донеччини, Луганщини та військовим, які захищають нашу країну.

Перший рейс вантажу відправили. Його ціна близько 100 тис. грн.

Одну з найбільших допомог для жителів Слов’янська надав Уманський тепличний комбінат, який завантажив тонну помідорів та тонну огірків.

Долучилися до «гуманітарки» і жителі Маньківщини. Голова маньківської райдержадміністрації Олександр Таран передав дітям Донеччини два мішки іграшок.
Водій однієї з вантажівок Ігор Кудринський, їде на Схід не вперше. Він уже встиг побувати у полоні та, не дивлячись на це, продовжує перевозити вантажі на Донеччину.

Вантажівки з Умані спочатку відправляться до Черкас, а там вже приєднаються до колони, яка попрямує до Слов’янська, де вантаж розподіллять серед мирних жителів Донеччини.
09.07.2014 09:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter