14-17 серпня в Черкасах проходитиме Національна сесія ММГО "Європейський молодіжний парламент – Україна"

Протягом 14-17 серпня 2014 року Черкаси вперше стануть місцем проведення Національної сесії ММГО «Європейський молодіжний парламент – Україна», яка збере активну молодь із усієї України та п’ятнадцяти країн Європи.

Серед країн, які будуть представлені на сесії – Естонія, Латвія, Нідерланди, Угорщина, Німеччина, Великобританія, Іспанія, Швейцарія, Фінляндія, Польща, Грузія, Білорусь, Сербія, Італія та Франція. Протягом сесії українська молодь разом із представниками європейських країн буде обговорювати суспільно важливі питання у сфері євроінтеграції, освіти, економіки, проблем молоді, захисту прав людини тощо. Дискусії будуть об’єднані головною темою сесії: “Europe for the people, by the people” («Європа створена людьми на благо людей»). Національна сесія стане основним та найбільш масштабним з ряду проектів, що заплановані ММГО «Європейський молодіжний парламент – Україна» на 2014 рік.

Протягом чотирьох днів близько 100 делегатів віком від 16 до 23 років під керівництвом досвідчених представників ЄМП з усієї Європи спробують знайти відповіді на питання, що хвилюють всіх без виключення мешканців Європейського континенту. Керуватиме проводженням сесії президент пані Каті Парн (Естонія) та команда досвідчених тренерів, голів молодіжних парламентських комітетів з усієї Європи. Делегати встигнуть не лише стати єдиною командою, скласти та захистити резолюції – офіційні документи з унікальними рішеннями для досліджуваних проблем, а й пізнати культурні традиції та звичаї інших країн та отримати цінний досвід міжкультурного спілкування. Головна мета сесії – відібрати кращих із кращих – тих, хто представлятиме Україну на Міжнародній конференції у м. Ізмір (Туреччина) навесні 2015 року та на міжнародних форумах по всій Європі протягом 2014 року.

Національна конференція проходитиме під патронатом Черкаської обласної державної адміністрації, Посольства Франції в Україні та за інформаційної підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні.

Серед офіційних заходів конференції – Церемонія відкриття (15 серпня) та Генеральна Асамблея
(17 серпня), які проходитимуть у Черкаській міській раді.
08.07.2014 16:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter