12 липня в Долині троянд відбудеться етно-фестиваль "Черкаська ніч на Івана Купала. Повернути землю до миру"

12 липня в Долині троянд відбудеться етно-фестиваль "Черкаська ніч на Івана Купала. Повернути землю до миру"За повідомленням міської ради Черкас, 12 липня в Долині Троянд відбудеться етно-фестиваль «Черкаська ніч на Івана Купала. Повернути землю до миру». Ведучі заходу – Заслужена артистка України Анжеліка Рудницька та актор Черкаського драмтеатру Олег Телятник.

Свято стартує о 14:00 з роботи "Міста майстрів". На городян та гостей міста чекає виставка-ярмарок робіт народних майстрів, майстер-класи з народного мистецтва (гончарі, ковалі, ляльки-мотанки, розпис хною, плетіння вінків, дівочих кос і т.д.).

З 14:00 до 16:00 усіх запросять долучитися до створення символічного «Дерева бажань» у рамках проекту «Побажай країні щастя!». На величезному дереві бажань кожен зможе помістити і своє побажання.

О 16:00 відбудеться офіційне відкриття свята організаторами і першими особами міста та області . На черкасців чекають виступи творчих місцевих колективів, етно-показ національного вбрання від Будинку моди «RITO» та Бутік-ательє «ОТАМАН» (м. Київ) та Школи моделей Центру дитячої та юнацької творчості.

О 17:15 буде встановлено рекорд наймасовішого «Кривого танцю».

Згодом перед учасниками дійства виступлять Народна артистка України Ніна Матвієнко, вокально-інструментальний ансамбль «Кобза», етно-співачка ILLARIA, Заслужена артистка України Анжеліка Рудницька, фольк-рок гурт "KOZAK SYSTEM".

Городяни та гості міста побачать вогняно-піротехнічне шоу, старовинний купальський обряд "Спалення Марени", стрибання пар через вогонь, пускання вінків на воду. У рамках свята також відбудеться нагородження за найдовшу дівочу косу, найкращий дівочий вінок та найкращий український костюм.
08.07.2014 09:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter