У Черкасах ціна на проїзд у маршрутках зросла, але дехто ще возить пасажирів за старою ціною

У Черкасах ціна на проїзд у маршрутках зросла, але дехто ще возить пасажирів за старою ціною Як нагадують у міській раді Черкас, відсьогодні вартість проїзду у черкаських маршрутках становить 3 гривні.

Проте приємною несподіванкою для декого з черкасців стало те, що окремі маршрутні автобуси: як-то №30, 24, 9, 21 та 36 продовжують надавати послуги з перевезення пасажирів за звичною до підняття ціною. А саме: 2,5, а то й взагалі – 2 гривні.

Головний спеціаліст управління транспорту департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради Віталій Москаленко пояснює такі відмінності як вимушеними обставинами, так і механізмами конкурентної боротьби за пасажира між перевізниками.

Зокрема, Віталій Сергійович розповів, що колишня вартість проїзду – по 2,5 гривні в автобусах №30,24, а також частини 9 маршруту пов’язана з тим, що перевізник ТОВ «Авто-тюл» не встиг зареєструвати у податковій інспекції квитки з новою ціною на пасажирські перевезення.

– Орієнтовно, вже за тиждень це питання, думаю, буде вирішено. І перевезення пасажирів на вказаних маршрутах коштуватиме три гривні, – відзначив Віталій Москаленко.

Тоді як, вартість проїзду по 2 гривні, за яким курсують частково по місту маршрутки №21 – власник ПАТ «Автотранс», а також великогабаритні автобуси №36 – ТОВ «Авто-тюл», викликані конкуренцією на ринку міських громадських перевезень у Черкасах.

– На мій погляд, якщо ці перевізники мають можливість перевозити пасажирів, не погіршуючи якість обслуговування, по такій ціні, то це у будь-якому разі схвально сприйматимуть черкасці та гості нашого міста, – розповів Віталій Сергійович.
07.07.2014 16:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter