Ткаченко й Іляшенко ніяк не вполюють невловимого "бетмена" черкаської юстиції Корчаку

Ткаченко й Іляшенко ніяк не вполюють невловимого "бетмена" черкаської юстиції Корчаку Народний депутат України від «Удару» Віталій Іляшенко, а також голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко просять міністра юстиції Павла Петренка роз’яснити, чому начальником Головного управління юстиції в Черкаській області ще й досі лишається Вадим Корчака. Як нагадують у черкаському "Ударі", нещодавно в одному з інтерв’ю в ЗМІ Павло Петренко зазначив, що він звільнив черкаського керівника як «найбільш одіозного».

– Я не розумію, чому після такої заяви міністра Корчака ще й досі числиться начальником Головного управління юстиції в Черкаській області, – зазначає Віталій Іляшенко. – Заява міністра була зроблена наприкінці березня, утім Вадим Корчака ще й досі продовжує ходити на роботу. Тому я звертаюсь за роз’ясненнями до міністра з відповідним листом. Неприпустимо, щоб на такій посаді була людина, ім’я якої пов’язують з колишнім головою Черкаської облдержадміністрації Сергієм Тулубом. Також є свідчення, що він був причетний до організації та фінансування так званих «тітушок».

Окрім того, у зверненні до міністра йдеться й про систематичні недоліки у роботі підрозділів управління, покривання шахрайських договорів оренди земельних ділянок та факти хабарництва. Віталій Іляшенко зазначає, що особисто контролюватиме це питання, аж поки Вадим Корчака не буде остаточно звільненим.
У свою чергу обласний очільник Черкащини Юрій Ткаченко також звернувся із листом до Міністра юстиції з проханням розглянути питання відповідності займаній посаді Вадима Корчаки. Як повідомили у прес-службі голови ОДА, ще шість чиновників попередньої влади залишаються працювати керівниками структурних підрозділів адміністрації, серед них і пан Корчака.
07.07.2014 12:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter