У Черкасах відкрили музей історії податкової служби

У Черкасах відкрили музей історії податкової служби Колекція старовинних купюр і монет, печатка відомої поміщиці Катерини Балашової, арифмометр, перший мікрокалькулятор, побутовий комп’ютер та зразки фальсифікату – ці та інші експонати можна побачити у оновленому музеї історії державної податкової служби Черкаської області. Як інформують у Черкаській ОДА, музей відкрили на шостому поверсі будівлі головного управління Міністерства доходів і зборів у області. У ньому все те, чим жили у минулому й нині живуть податківці.

Сама ж виставкова зала цього музею поділена на дві частини: в одній – історія розвитку служби, в іншій – досягнення і результати щоденної праці податківців. Експонати для свого музею збирали силами самих співробітників податкової.

Символічну червону стрічку на відкритті музею 4 липня перерізали перший заступник міністра доходів і зборів України Ігор Білоус, голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко та виконувач обов’язків начальника головного управління Міндоходів у області Володимир Коломієць.

Побувати в цьому музеї історії може будь-хто, каже завідувач сектору інформаційно-комунікаційного відділу Олена Заскальна. А в майбутньому, сподіваються його творці, музей розширить свої межі й із суто податкового стане ще й платників податків.
07.07.2014 09:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter