У Золотоніському районі поховали бійця "Айдару" Валентина Чаруту

Як інформують у Черкаській ОДА, сьогодні ще одного героя провела в останню путь Золотоніщина. Із зони бойових дій бійці батальйону «Айдар» привезли тіло свого товариша Валентина Чурути.
У Золотоніському районі поховали бійця "Айдару" Валентина Чаруту

36-річний син українського народу, патріот, солдат-захисник, що народився в селі Хрущівка Золотоніського району, загинув під Луганськом в останні дні оголошеного Президентом перемир’я, виконуючи свій громадянській обов’язок та військовий наказ.

Бойовий командир Валентина Чурути, товариш по зброї Артем, ковтаючи кім у горлі, згадує той страшний день:

– Наші хлопці тримали правий фланг, аби при наступі ворога попередити батальйон. Їх помітили й накрили мінометним вогнем. Чотирьох поранило, троє зараз в дуже тяжкому стані. А Валентина, коли бійці вже майже дотягнули його до безпечного місця, цинічно добив снайпер, влучивши в те ж місце, де була рана. Інакше б він вижив.

Артемові важко говорити, його очі сповнені суму, бо втратив близьку людину, з якою разом їли, спали, пліч-о-пліч стояли в бою. Він охарактеризував загиблого як відповідального, чесного бійця, яких мало, адже той знав, що таке служба і дисципліна.

– Йдучи на завдання, наші хлопці завжди казали: ми будемо жити ворогові назло, тому що не ми до них, а вони до нас прийшли, і ми захищатимемо Україну до кінця, – зітхнув командир.

Обласною владою Валентин Чурута посмертно нагороджений відзнакою «За заслуги перед Черкащиною». На його могилі пролунав залп почесного салюту.
03.07.2014 20:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter