Колишній підлеглий Коваля Максим Зеленський повернувся під "крило" заступника губернатора, очоливши молодіжне управління ОДА

2 липня колективу управління у справах сім'ї молоді та спорту Черкаської ОДА представили нового керівника. Згідно розпорядження голови ОДА, начальником управління призначено Зеленського Максима Васильовича.

Заступник голови ОДА Віталій Коваль нагадав присутнім, що на цю посаду було вісім претендентів, які пройшли широке обговорення громадськості, та наголосив, що буде контролюватиме діяльність цього управління, нестиме перед громадою області персональну відповідальність за його роботу.

У свою чергу Максим Зеленський подякував Віталію Ковалю за представлення, а також проінформував працівників управління про першочергові завдання і принципи роботи.

– Я запрошую всіх до активної співпраці, я є відкритою людиною і свою роботу будую максимально гласно, – зазначив очільник управління.
Максима Зеленського погодили на посаді 26 червня після співбесіди з Міністром молоді та спорту України Дмитром Булатовим. До того кандидатуру Максима Васильовича, як і решту претендентів, обговорювали на спортивній, молодіжній, народній та громадській радах, він пройшов теледебати на Черкаській обласній держаній телерадіокомпанії.

Від Провінції: до 2010 року Максим Зеленський працював заступником начальника управління сім`ї, молоді та спорту Черкаської ОДА, яке на той час очолював...Віталій Коваль.
03.07.2014 16:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter