В Уманському районі встановлять три пам`ятники героям Небесної сотні

В Уманському районі встановлять три пам`ятники героям Небесної сотніЯк інформує Вечірня Умань, у трьох селах Уманського району буде встановлено пам’ятники Небесній сотні. Це, зокрема, Оксанино, Ладижинці та Берестівці. Виготовлять їх по ескізах переможців конкурсу на кращу ідею пам’ятного знаку « Пам’яті героям небесної сотні, борцям за національну державність та незалежність». Першими двома переможцями вже стали архітектор Олександр Шевчук та бібліотекар школи села Оксанино Наталія Лібер.

Конкурс на кращу ескіз-ідею пам’ятного знаку « Пам’яті героям небесної сотні, борцям за національну державність та незалежність» проводила Уманська районна державна адміністрація. В ньому взяло участь 26 учасників. Переважна більшість з яких - учнівська молодь. Вони запропонували 29 екскізів.

Переможців у конкурсі буде троє. Перших двох уже визначили. Ними стали архітектор Олександр Шевчук та бібліотекар школи села Оксанино Наталія Лібер.
Пам’ятні знаки встановлять в трьох селах Уманського району: в Оксанино, Ладижинці та Берестівці. При їх встановленні планують організувати виставку учнівських робіт, які будуть присвячені пам’яті Небесній сотні.

Кошти на виготовлення та встановлення пам’ятників уже готові надати підприємці та керівники господарств Уманського району.
01.07.2014 13:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter