Протестуючи проти млявості Порошенка, уманчани заблокували трасу "Київ-Одеса" (відео)

Як інформує 04744.info, сьогоднішнє Віче в Умані було коротким.

Надійшла інформація, що допомогу українським воякам, яку збирали всім містом, і за яку купили тепловізори і прибор «нічного бачення», було вкрадено. Роман Похольчук розповів, що вони вчора возили іншу допомогу нашим гвардійцям.

В штабі АТО в Ізюмі їм відмовили в наданні БТРа для прикриття їхнього доїзду до блокпостів, де служать уманчани. Хоча штаб охороняє 17 БТР. Також не було надано чіткої інформації, коли може бути доставлений цей вантаж.

Опісля було пряме включення по телефону з блокпосту уманчан. Вони розповіли, що не розуміють припинення вогню, так як їх постійно обстрілюють, адекватна зброя відсутня, а наявна є застарілою (як приклад:у противника на озброєнні є снайперські гвинтівки «ВИХРЬ», які пробивають бетонні плити, а у наших хлопців лише старі радянські гвинтівки з малих радіусом дії), є проблеми з водою, тощо. Вони не розуміють, що відбувається... Це обурило присутніх і було прийнято рішення провести попереджувальну акцію – часткове перекриття траси Одеса – Київ. Люди на авто і автобусах поїхали до КПП ДАІ в сторону Одеси.
Там о 15:30 почалась попереджувальна акція: люди по пішохідному переходу почали ходити по колу, перепинивши рух авто.
Протестуючи проти млявості Порошенка, уманчани заблокували трасу "Київ-Одеса" (відео)

Нашвидкоруч були намальовані плакати, які пояснювали чому це робиться.
Протестуючи проти млявості Порошенка, уманчани заблокували трасу "Київ-Одеса" (відео)

Через 2-5 хвилин люди розступались і пропускали певну кількість авто. Авто з дітьми, «швидкі» пропускались якомога швидше. Акція тривала 2 години.

Активісти сказали, що якщо нашим землякам не дадуть зброю і підкріплення, то 1 липня вони повністю заблокують трасу без пропуску авто.
29.06.2014 21:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter