З третьої спроби Черкаська облрада утворила КП "Агенція розвитку Черкащини Черкаської обласної ради"

З третьої спроби Черкаська облрада утворила КП "Агенція розвитку Черкащини Черкаської обласної ради"Як інформують у Черкаській ОДА, сьогодні з 3-ї спроби Черкаська обласна рада підтримала пропозицію Юрія Ткаченка про створення КП "«Агенція розвитку Черкащини Черкаської обласної ради»

За таке рішення проголосувало 54 депутати.

Питання агенції викликало жваву дискусію серед депутатів. Так, зокрема зняти це питання з порядку денного запропонував депутат облради Володимир Гресь, аргументуючи, що від появи цієї структури привабливість регіону не збільшиться, а кошти з бюджету витрачатимуться. Для того, аби у область пішли інвестиції, потрібно подолати корупцію. Голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко звернувся до депутатського корпусу підтримати появу структури, що займатиметься інвесторами.

– Наразі інвестори з опасінням дивляться у бік України через військові конфлікти. Проте на Черкащині сьогодні безпечно і бізнес цим зацікавлений. Наразі ведуться переговори по поверненню в область «Бондюєлю», «Нібулону». Крім них сьогодні підприємці зі Сходу розглядають Черкащину, як місце для перенесення бізнесу, - констатував Юрій Олегович. – Щоб вони почувались тут не тільки безпечно, а й впевнено і знали, що їх справа матиме тут продовження, потрібна Агенція.

Обласний очільник нагадав, що капіталовкладення у область – це нові робочі місця, податки до бюджету та підвищення інвестиційного рейтингу області, яка сьогодні находиться на останніх позиціях.

Депутат Володимир Вовченко вніс пропозицію про підпорядкування новоствореної структури не обласній раді, зокрема Управлінню майном обласної комунальної власності, як планувалось, а Департаменту інвестиційно-іноваційної політики та зовнішньоекономічних зв’язків ОДА. Зрештою, перші дві спроби прийняття рішення виявились невдалими – «ЗА» проголосували 49 та 41 народних обранці. Лише з третьої спроби депутати у кількості 54 особи підтримали створення Агенції регіонального розвитку.

Читатйте також Робіть внески, панове інвестори!
27.06.2014 11:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter