У Черкасах пенітенціарії здали кров для поранених в АТО на Сході

У Черкасах пенітенціарії здали кров для поранених в АТО на Сході Сьогодні співробітники управління Державної пенітенціарної служби України в Черкаській області та підрозділів кримінально-виконавчої інспекції міста стали донорами крові для військовослужбовців, котрі постраждали під час проведення антитерористичної операції на сході країни. Про це інформує прес-служба управління ДПтС України в Черкаській області.

Кількома днями раніше цю ініціативу підтримали співробітники Уманської виправної колонії (№ 129) та Черкаського СІЗО, однак сьогодні акція по здачі крові була наймасовішою – більше 20 пенітенціаріїв міста віддали кров захисникам нашої Батьківщини. Кожен з них прийшов на станцію переливання крові добровільно та безоплатно.

Заступник начальника обласного управління ДПтС Андрій Стрижов, котрий теж приєднався до заходу, відзначив:

– У цей непростий час кожен може визначити, який вклад у спільну справу оборони рідної країни він може внести. Сьогодні, крім матеріального забезпечення, наші солдати потребують також якісної та своєчасної медичної допомоги і, можливо, кров, яку ми сьогодні здали, врятує комусь життя – це вже буде одна маленька перемога, - сказав він.
25.06.2014 17:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter