Пропала заява...В Умані зникла заява "вічного мера" Бодрова про звільнення

Пропала заява...В Умані зникла заява "вічного мера" Бодрова про звільнення В Умані пропала заява Юрія Бодрова про звільнення з посади міського голови. Про це сайту 04744.info повідомило джерело в Уманській міській раді. Один з депутатів розповів, що на вчорашньому засіданні міськради про зникнення заяви пана Бодрова їх поінформував нинішній виконуючий обов’язки міського голови Олександр Цебрій. Також пан Цебрій розповів про те, що під рішенням сесії міськради про складення повноважень колишнього міського голови немає підпису тодішнього секретаря міськради пана Коваля.

Сам пан Цебрій відмовився наразі спростовувати або підтверджувати факт пропажі заяви Юрія Івановича Бодрова. Проте в телефонній розмові з кореспондентом сайту 04744.info обмовився, що по розслідуванню даного факту створена комісія. Після завершення її роботи пообіцяв зібрати прес-конференцію, на якій і надасть всі роз’яснення журналістам та громадськості.

Натомість прес-секретар уманського міського відділку МВС Леся Усенко підтвердила, що дійсно сьогодні зранку до них надійшла заява про зникнення цього важливого документу.

Ситуацію зі зникненням заяви Бодрова коментує уманська юристка Руслана Парфьонова:

- Незрозуміло, як ситуація розвиватиметься далі. Проте те, що немає заяви про звільнення попереднього міського голови немає, ставить логічне питання про те, на яких підставах тоді функціонує нинішнє міське керівництво. Потрібно проводити службове розслідування.
25.06.2014 09:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter