Підписання коаліції в міськраді Черкас зірвано. "Удар" та "Солідарність" не прийшли

Підписання коаліції в міськраді Черкас зірвано. "Удар" та "Солідарність" не прийшли Зазделегідь анонсоване підписання коаліційної угоди між депутатами міської ради Черкас, яке мало відбутися сьогодні, зірвано. Як інформують у міській ралді Черкас, на публічне підписання угоди не з’явилися представники партії «Удар» та «Солідарність».

– Сьогодні не буде оголошено про формування депутатської більшості , – заявив Сергій Одарич.

Він пояснив, що протягом тижня угода доопрацьовувалась депутатами, мінялися та виключалися пункти, що містили певні зобов’язання, тривали перемовини стосовно майбутніх кадрових призначень, і в кінцевому результаті суть документу звелася до простої декларації про утворення більшості.

Проте за кілька годин до публічного підписання угоди, представники «Удару» та «Солідарності» відмовилися це робити.
Міський голова Сергій Одарич підкреслив, що такі дії, на його думку, суперечать принципам публічної політики та повідомив, що починає процес формування депутатської більшості в іншому форматі, адже на сьогодні одне з найважливіших завдань для міста – сформувати дієздатну міську раду.

– Я готовий спілкуватися з усіма політичними силами у міській раді. У міському господарстві – катастрофічна ситуація, тому збиратися міській раді треба мало не щотижня. Наразі не розглянуто понад 400 земельних питань, також постають питання про участь міста у інвестиційних проектах ЄБРР, – пояснив Одарич.
24.06.2014 15:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter