"Трудова слава" з Кам`янки вибачилася перед нардепом Віктором Тимошенком за чорний піар

Тільки після втечі за кордон колишнього губернатора Сергія Тулуба, Кам'янська районна газета «Трудова слава» вибачилася перед народним депутатом Віктором Тимошенком за те, що під час парламентських перегонів 2012 року, за наказом влади, несправедливо критикувала його діяльність.
"Трудова слава" з Кам`янки вибачилася перед нардепом Віктором Тимошенком за чорний піар

"Трудова слава" з Кам`янки вибачилася перед нардепом Віктором Тимошенком за чорний піар

У своєму матеріалі від 13 червня 2014 «Трудова слава», зокрема, пише: «Редакція газети просить вибачення у Віктора Тимошенка за дії тих колег-журналістів, які піддалися впливу брудної виборчої кампанії і паплюжили чесне ім'я кандидата».

Нагадаємо, що під час виборів 2012 року сталася нечувана для державного ЗМІ подія. Кам’янська районка газета вийшла великим накладом із «чорним піаром», спрямованим проти лідера парламентських перегонів Віктора Тимошенка.

А справа була в тому , що тодішній очільник області Тулуб підтримував іншого кандидата - члена Партії регіонів. Усі державні ЗМІ області отримали вказівку від Тулуба працювати проти лідера перегонів, самовисуванця Тимошенка. Але саме «Трудова слава» тоді прогнулася перед владою найсильніше.

Та виборча кампанія була надзвичайно брудною. На членів команди Віктора Тимошенка регулярно нападали бандити-тітушки, били бітами транспорт його агітаторів. Незважаючи на такий пресинг, восени 2012 року Віктор Тимошенко переміг.

Після втечі Януковича і його місцевих васалів «Трудова слава» вирішила спростувати публікацію і принести свої вибачення. Правда, не на першій сторінці (як друкувала «чорний піар»), а на третій. Але краще так, аніж ніяк.
24.06.2014 13:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter