Прокуратура повідомляє, що кіоски з шаурмою, демонтовані відомством Давиденка з площі біля ЦДЮТ, знову на місці

Прокуратура повідомляє, що кіоски з шаурмою, демонтовані відомством Давиденка з площі біля ЦДЮТ, знову на місці  Як інформують у прокуратурі міста Черкаси, вчора на проїжджій частині вулиці Гоголя, що біля Центрального ринку, були незаконно встановлені дві тимчасові торгівельні споруди, демонтаж яких раніше був проведений за поданням прокуратури міста Черкаси.

Наразі прокуратурою міста організовано перевірку контролюючими органами законності розміщення даних об’єктів на вищевказаній території.

Також вивчається питання стосовно законності дій посадових осіб департаменту архітектури, містобудування та інспектування Черкаської міської ради щодо повернення демонтованих МАФів їх власникам.

Нагадаємо, що прокуратурою проведено перевірку діяльності департаменту архітектури, містобудування та інспектування Черкаської міської ради, за результатами якої встановлено, що ряд тимчасових торгівельних споруд, розташованих по вул. Гоголя біля території Центрального ринку, зведено з численними порушеннями та без відповідних дозвільних документів.

За результатами перевірки прокуратурою було внесено подання на усунення виявлених порушень та проведено демонтаж незаконно встановлених об’єктів.

нагадаємо, що нещодавно в міській раді Черкас повідомляли про демонтаж спочатку двох МАФів, а потім іще двох.
24.06.2014 12:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter