Одарич повернувся...Мер Черкас хоче звільнити керівника КП "ЧЕЛУАШ" за відмову працювати у вихідні дні

Одарич повернувся...Мер Черкас хоче звільнити керівника КП "ЧЕЛУАШ" за відмову працювати у вихідні дніУ Черкасах катастрофічна ситуація з ремонтом доріг. Про це на прес-конференції для ЗМІ заявив міський голова Сергій Одарич, інформують у міській раді Черкас.

За його словами, при реальній потребі на поточний ремонт міських доріг у 15 мільйонів гривень нині можна використовувати лише близько трьохсот тисяч, яких, звісно, не вистачає.

Окрім фінансових проблем гальмує процес ремонту доріг і, так званий, «людський фактор»:

– На поточний ремонт доріг ми залучили наше комунальне підприємство «ЧЕЛУАШ», що спеціалізується на виконанні згаданих робіт. Проте, як виявилось, люди, які кілька місяців нічого не робили, справно отримуючи заробітну плату, нині відмовляються працювати. Адже, аби встигти наздогнати згаяний час, доводиться працювати у вихідні дні. Тому сьогодні я поставив питання про звільнення керівника КП «ЧЕЛУАШ», який відмовляється ремонтувати дороги у вихідні, – повідомив Сергій Олегович.

Суттєвою перешкодою у вчасному ремонті доріг є відсутність проектів, тендерної документації, а також – не проведення цього року взагалі жодного тендеру на ремонту доріг. Тоді як цю роботу потрібно було виконати ще навесні.
24.06.2014 10:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter