Черкаська Громадська рада при УМВС зібрала мікроавтобус з харчами й речами для бійців АТО

Черкаська Громадська рада при УМВС зібрала мікроавтобус з харчами й речами для бійців АТО Новостворена Громадська рада при УМВС України в Черкаській області допомагає правоохоронцям, які виконують завдання в рамках проведення антитерористичної операції. Лише за тиждень представники Громадської ради спорядили продуктами харчування та речами першої необхідності мікроавтобус, який наразі вже доставив вантаж за призначенням.

За повідомленням СЗГ УМВС в Черкаській області, на останньому засіданні Громадської ради при УМВС України в Черкаській області було прийнято спільне рішення про надання допомоги працівникам міліції, які відряджені у східні регіони нашої держави. Силами ініціативної групи вдалося зібрати необхідну провізію та завантажити повний вантажний мікроавтобус.

Як розповідають організатори, окрім підприємців до акції долучилися небайдужі Черкащани, які приносили овочі та домашню консервацію з власних погребів. Загалом ініціативній групі вдалось зібрати понад тисячу банок тушонки та різних консерв, овочі, макаронні вироби та крупи, близько тони мінеральної води, чай, каву, печиво, ліхтарі, натільну білизну та інші речі першої необхідності.

Зібраний активістами провіант було передано зведеному загону Черкаської області, який наразі несе службу в східних областях нашої країни забезпечуючи охорону громадського порядку в рамках проведення антитерористичної операції.
20.06.2014 17:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter