У Білозір`ї перепоховали останки тіл 9-ти бійців Червоної армії

Сьогодні в селі Білозір’я Черкаського району відбулась церемонія перепоховання останків бійців Червоної Армії, які загинули, обороняючи село від фашистських загарбників у роки Великої Вітчизняної війни. Як інформують у Черкаській ОДА, останки тіл 9-ти бійців захоронили на братської могили, що у центрі села.
У Білозір`ї перепоховали останки тіл 9-ти бійців Червоної армії

Рештки бійців знайшли пошуковці громадської організації «Закінчимо війну» тиждень тому на околиці цього ж села. Як встановила експертиза, бійці були не старше 30 років. Останнє подібне перепоховання було у 2012 році на Канівщині.

Голова Черкаської обласної адміністрації Юрій Ткаченко, який взяв участь у перепохованні, пригадав, що кілька днів тому Черкащина попрощалась із загиблими під час обстрілу прикордонниками, які подібно захищали українську землю від російської навали.
У Білозір`ї перепоховали останки тіл 9-ти бійців Червоної армії

- У далеких 40-х наші бійці разом із українцями, росіянами та іншими народами визволяли край від гітлерівських загарбників. Вічна їм пошана і пам'ять за це. Сьогодні наші хлопці так само на Сході визволяють землю від російських агресорів.

Обласний очільник підкреслив, що у сучасної молоді є власна історія і власна війна і як би не парадоксально звучало, але нащадки тих росіян, які захищали це село, тепер є нашими ворогами. І якщо тоді німецькі агресори асоціювались із Гітлером, то російські агресори із президентом Російської Федерації Володимиром Путіним.

Після обряду поховання у пам'ять про загиблих, останки тіл воїнів передали землі.

20.06.2014 17:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter