У Черкасах оновили раду підприємців області

У Черкасах оновили раду підприємців області 19 червня в Черкаській ОДА відбулося організаційне засідання оновленої ради підприємців в області.

– У цей складний для України час, необхідно змінювати підходи до взаємовідносин між владою та підприємцями, активізувати співпрацю, ставати більш згуртованішими. Саме тому, за дорученням голови обласної адміністрації Юрія Ткаченка, оновлено склад регіональної ради підприємців в області, – наголосила 1-й заступник голови ОДА Наталія Старікова. – Регіональна рада підприємців повинна стати дієвим механізмом у співпраці з владою у прийнятті відповідальних рішень, працювати не для «галочки», а на конкретний результат.

Також Наталія Володимирівна звернулася до присутніх представників бізнесових кіл, аби вони були небайдужими до проблем переселенців з Криму та східних регіонів України та надавали їм посильну фінансову та матеріальну допомогу.

Відкритим голосуванням головою регіональної ради підприємців повторно обрано голову правління ПрАТ «Коопзовнішторг» Анатолія Погребняка, першим заступником голови – генерального директора ТОВ «Зінто» Анатолія Зінченка, заступником голови – директора ТОВ «Технокар» Панасенко Валентину. Секретарем регіональної ради підприємців обрано співголову Черкаського «Бізнес-клубу» Зою Максимчук.
20.06.2014 15:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter