24 червня в БК ім. І. Кулика проходитиме відкрите громадське обговорення питання про підвищення вартості проїзду в маршрутках

24 червня в БК ім. І. Кулика проходитиме відкрите громадське обговорення питання про підвищення вартості проїзду в маршрутках Міська влада Черкас запрошує всіх охочих взяти участь в обговоренні питання про підвищення плати за проїзд у міських маршрутках. Обговорення відбудеться 24 червня о 18-00 у будинку культури Ім. І.Кулика (вул. Благовісна, 170), запрошуються усі бажаючі. Вхід вільний.

Ініціаторами такого зростання вартості проїзду виступають самі перевізники, які надають відповідні послуги населенню Черкас. Тому під час громадського обговорення кожен з них безпосередньо пояснюватиме та аргументуватиме конкретними даними щодо необхідності відповідного кроку.

Директор департаменту економіки та розвитку Черкаської міської ради Ірина Удод розповіла, що більше місяця тривала обов’язкова процедура проходження проекту регуляторного акту «Про встановлення тарифу на проїзд у міському пасажирському транспорті м. Черкаси». За відповідне рішення ще у квітні цього року проголосував виконавчий комітет Черкаської міської ради.

– Зазначена процедура регуляторного акта вже пройдена. Відповідний проект рішення двічі виносився на розгляд виконавчого комітету Черкаської міської ради. Проте остаточної крапки щодо підвищення проїзду у міських маршрутних автобусах і досі не поставлено. Взагалі мова йде про підвищення проїзду на 50 копійок. Тобто з 2,50 до 3 гривень. Наголошую, що це – компромісний варіант, який пропонує міська влада. Адже перевізники вимагали підвищити проїзд до 4-5 гривень, – зауважила Ірина Іванівна.
20.06.2014 12:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter