Поранені під Маріуполем прикордонники з Оршанцю сказали Ткаченку, що їх зраджували як місцеві, так і свої

Поранені під Маріуполем прикордонники з Оршанцю сказали Ткаченку, що їх зраджували як місцеві, так і свої Голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко відвідав 13 оршанецьких прикордонників, яких було поранено у результаті обстрілу під час несення служби на Сході. Як інформують у Черкаській ОДА, вони лікуються у Центральному клінічному госпіталі Державної прикордонної служби.

Разом із головою Черкаської обласної ради Валентиною Коваленко, Юрій Олегович вручив хлопцям матеріальну допомогу, а також залишив контакти, аби бійці напряму телефонували у разі необхідності.

- Військові попросили організувати транспорт для дружин, які дуже хочуть їх провідати. Звичайно організуємо, - запевнив Юрій Ткаченко. - Ми будемо і надалі допомагати нашим бійцям. Невдовзі подаруємо БТР у повній бойовій готовності.

Як зазначив начальник управління охорони здоров’я Державної прикордонної служби Валентин Волоха, більшість бійців мають вогнепальні та осколкові поранення. Серед 32 українських прикордонників є тяжкий боєць, у якого граната розірвалась на животі. Є потерпілий, у якого куля пройшла на півсантиментра від серця і зупинилась біля хребта.

-Аби доставити поранених сюди, ми проводили цілі спецоперації, оскільки сепаратисти усіляко перешкоджали цьому, – розповідає Валентин Волоха. – Зокрема маскували бійців під цивільних.

Самі прикордонники кажуть, що тяжко переносити не фізичні рани, а психологічні. Хоча після реабілітації, готові повернутись на оборону кордону. Як зазначає Сергій Желтяков, який попав під обстріл у Маріуполі, крім того, що місцеві жителі здають засідки і місця дислокації українських військових, є зрадники і серед своїх.

- Коли колона нашої військової техніки виїхала на міст, виявилось що він був перекритий. Там навіть люди не ходили. Коли техніка рухалась по мосту почався обстріл, - пригадує Сергій. – Про маршрут руху могло знати тільки наше керівництво.
Немає і чіткої злагодженої комунікації, оскільки підмога батальйону «Азов» прибула після тривалого обстрілу, а нацгвардія підтягнулась через годину.
19.06.2014 17:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter