Координаційна рада черкаського Майдану контролюватиме справу "Уманьхліб" проти Полякова"

Як інформує Координаційна рада сил Майдану Черкащини, сьогодні в Апеляційному суді Черкас відбулося судове засідання у справі проти Максима Полякова з Умані. Скандального «батьківщинівця» звинувачують у тому, що він незаконно заволодів акціями «Уманьхлібу» і тепер доводить завод до банкрутства.

За словами працівників заводу, які приїхали мітингувати під судом, у 2013 році керівництво «Уманьхлібу» подарувало Полякову 13% акцій заводу на суму 150 тисяч гривень. В обмін на це «батьківщинівець» пообіцяв вивести підприємство з кризи. Натомість через деякий час подарував акції своєму другові – Анатолію Кисілю. Йому, за словами працівників «Уманьхлібу», належить ПАТ «Уманьпиво», ВАТ «Уманський м’ясокомбінат» і агрофірма «Байс-Агро», а також ледве не половина земель Уманського району.

Після того, як Поляков подарував Кисілю акції, «Уманьхліб» умисне доводять до банкрутства, а людей вимушують звільнятися. Зараз «Уманьхліб» хоче повернути акції Полякова. Колектив заводу подав позов і довів у суді першої інстанції в Умані, що Поляков отримав акції заводу незаконно, з порушеннями. Однак Апеляційний суд у Черкасах рішення суду першої інстанції скасував. На думку колективу заводу, пан Кисіль хоче довести «Уманьхліб» до банкрутства, після цього його закрити «Уманьхліб» і збудувати замість нього на землі в центрі Умані торговий центр.

Як інформують у КРСМЧ, від сьогодні автомайданівці беруть хід судів по цій справі під контроль, враховуючи насамперед інтереси звичайних людей, які хочуть зберегти завод і роботу.
18.06.2014 17:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter