Посол Ізраїлю непокоїться безпекою хасидів на Рош-Га-Шана в Умані

Посол Ізраїлю непокоїться безпекою хасидів на Рош-Га-Шана в Умані Як інформує Черкаська ОДА, сьогодні відбулась зустріч голови Черкаської адміністрації Юрія Ткаченка з Надзвичайним і Повноважним Послом Ізраїлю в Україні Реувен Дін Ель. Сторони обговорили святкування цьогорічного Рош-Ха-Шана в Умані.

За словами ізраїльського дипломата, цього річ очікується близько 30 тисяч паломників, для яких перш за все потрібно організувати безпечну доставку в Умань.

- У минулому році святкування проходило без надзвичайних ситуацій та етнічних конфліктів, що стало основою для подальшого розвитку міжнародних відносин та підвищення авторитету України у світі, - зазначив Реувен Дін Ель. – Проте теперішня ситуація, коли масові заходи можуть стати приводом до провокацій, дещо насторожує.

Присутній на зустрічі начальник УМВС в Черкаській області Владислав Пустовар зазначив, що правоохоронці Черкащини спільно з колегами прилеглих областей забезпечать «коридор», яким можна буде безпечно дістатись до Умані. Крім того, він зауважив, що для приїжджих необхідно розробити пам’ятки з переліком контактних телефонів першої необхідності декількома мовами.

- Ми зацікавлені у продовженні співпраці з Іраїлем, тому обласна влада докладе максимум зусиль, аби паломники почувались безпечно, - підкреслив Юрій Ткаченко.
18.06.2014 11:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter