Одарич знову всівся в крісло мера Черкас. Як годиться, зі "шкандалом"

Одарич знову всівся в крісло мера Черкас. Як годиться, зі "шкандалом" Як інформує офіційний сайт Черкаської міської ради, який вже перейшов під контроль людей Одарича, у обраного міського голови Черкас сьогодні перший робочий день.

Голова Черкаської ТВК Костянтин Іванов вручив йому посвідчення про обрання міським головою Черкас. Відбулось це у кабінеті міського голови Черкас.

Під час імпровізованого брифінгу для журналістів Сергій Олегович подякував усій громаді Черкас за довіру до нього під час виборів.
– Вдячний усім громадянам міста за те, що проголосували за мене, незважаючи на весь бруд, який лився проти мене, – наголосив Сергій Одарич.
Коментуючи сьогоднішню ситуацію із відмовою керівництва Черкаської обласної ради надати приміщення Будинку рад для проведення першої сесії новообраної Черкаської міської ради Сергій Олегович відзначив:

– Прикро, що представники обласної ради продовжують вести традицію Партії Регіонів, блокуючи доступ до приміщення. Тоді як голова облради Валентина Коваленко вигадує якісь ремонтні роботи, що начебто розпочались у Будинку рад вчора увечері. Хоча станом на вчорашній ранок про подібне взагалі не йшлось. Були відповідні домовленості між обласною та міською владою Черкас про надання сесійної зали Будинку рад. Думаю, що громада дасть оцінку такої діяльності Валентини Коваленко.

Нагадаємо, що через відмову керівництва облради у наданні приміщення Будинку рад для проведення першої сесії новообраної Черкаської міської ради, де мали бути оголошені результатів виборів міського голови Черкас та депутатів міської ради, це було зроблено на Соборній площі Черкас перед входом до Черкаської ОДА.
17.06.2014 14:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter