Світ його ловив, але досі не піймав...У Черкасах ніяк не можуть звільнити невловимого керівника черкаської юстиції Корчаку

Світ його ловив, але досі не піймав...У Черкасах ніяк не можуть звільнити невловимого керівника черкаської юстиції Корчаку Обласна влада та керівництво Мін’юсту мають негайно розглянути питання люстрації начальника Головного управління юстиції в Черкаській області Вадима Корчаки у зв’язку із численними скаргами громадян на його бездіяльність та підозри у корупції. Про це заявив голова обласної організації політичної партії "Удар Віталія Кличка" Віталій Іляшенко.

– Це чиновник часів Януковича-Тулуба, який і досі перебуває на посаді. Він майже не виходить на роботу: постійно бере лікарняні, відпустки за свій рахунок, уникає спілкування із громадою і новим губернатором, – розповів Іляшенко.

За його словами, через бездіяльність начальника юстиції багато громадян не можуть отримати соціальні виплати та вирішити важливі питання. Зокрема тривалий час не може отримати виплати із Пенсійного фонду жителька міста Ватутіне Людмила Гоменюк – мати двох дітей, яка має другу групу інвалідності та є постраждалою внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС. Обурені бездіяльністю чиновника жителі Ватутіного навіть організовували мітинг біля адміністрації з вимогою відставки Вадима Корчаки.

– Перебування на посаді таких людей неприпустиме в наші часи. Це може спричинити новий соціальний бунт. Тому ми вимагаємо проведення службового розслідування у Міністерстві юстиції та звільнення Вадима Корчаки із займаної посади, - підкреслив Віталій Іляшенко.

Як зазначає прес-секретар голови Черкаської ОДА Олена Петрова, кандидатуру нового керівника управління юстиції затвердило обласне керівництво і Обласна Народна Рада, а погодження на призначення прийшло з Мін’юсту ще у травні. Але новопризначений керівник не може приступити до виконання обов’язків через те, що Корчака де-юре залишається очільником управління, а де-факто відсутній, бо «ховається» на лікарняних.

– Нещодавно була зустріч представників громадських організацій і голови ОДА Юрія Ткаченка, де він звернувся до громади з проханням допомогти пришвидшити процес кадрової люстрації, – зазначає Олена Петрова. – Адже через таких як Корчака, нову владу звинувачують в умисному затягуванні кадрових змін.

Нагадаємо, що ще в березні 2014 року міністр юстиції України Павло Петренко заявив, що він звільнив Вадима Корчаку з посади Головного управління юстиції в Черкаській області.
16.06.2014 12:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter