У Черкасах зустріли чергову партію переселенців з Краматорська та Горлівки

Як інформують в Черкаській ОДА, в суботу в Черкасах зустрічали 37-ох жителів Краматорська та Горлівки, які тимчасово оселяться у центральному регіоні країни. Переважна більшість із них – це діти та жінки. Для того, аби вони могли безпечно дістатися міста, напередодні за ініціативи влади за ними вирушив автобус у супроводі машини ДАЇ, двох міліціонерів та ще стількох же місцевих автомайданівців.

У Черкасах їх разом із працівниками обласного контактного центру, до якого за допомогою звернулися донеччани, вітала і перший заступник голови облдержадміністрації Наталія Старікова. Каже: до нас їдуть, адже не без того, що родичі чи ті, хто розмістився тут раніше, телефонують тим, хто досі перебуває на сході й схвально відгукуються про область.
У Черкасах зустріли чергову партію переселенців з Краматорська та Горлівки

– Для нас важливо, щоб усіх людей, які хочуть приїхати на Черкащину, влаштувати на роботу, забезпечити житлом і всім необхідним, – зауважує Наталія Володимирівна. – Водночас, є й інша сторона, найголовніша, це те, що нам потрібно захистити Україну і всіх терористів та сепаратистів вибити зі сходу, налагодити мирне життя й довести, що Україна єдина.

Частину тих, хто вчора приїхав, прихистили в Шполі, ще 15-ох дітей і п’ятьох дорослих, розмістили в селі Хрещатик на базі відпочинку Черкаського державного технологічного університету.

Натепер у Черкаській області мешкають майже п’ятсот вимушених переселенців із південно-східних регіонів. Утім, як зазначає начальник відділу звернень обласного контактного центру Лариса Ходаковська, людей щодня більшає.

– Житла для переселенців у нас вистачає, весь час ми працюємо над вирішенням цього питання, – зазначає Лариса Володимирівна та додає, що окремі черкащани вже висловили готовність прийняти їх до себе на проживання. – Для прикладу, днями до нас у контактний центр потелефонував місцевий підприємець, який зняв однокімнатну квартиру для переселенців, каже, що має намір сплачувати в ній протягом трьох місяців комунальні платежі й готовий ще орендувати приватний будинок для багатодітної родини, у якому б вони могли жити теж впродовж трьох місяців.

У цілому, за її словами, близько півтори сотні черкащан із різних районів області готові допомогти переселенцям із житлом.
16.06.2014 08:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter