Черкаська "Батьківщина" зібрала 50 тис. грн. на боротьбу з сепаратизмом

Як інформує прес-служба черкаської «Батьківщини», керівник Черкаської "Батьківщини" Анатолій Бондаренко разом з однопартійцями з області зібрали 50 тисяч гривень на допомогу захисникам України у боротьбі з сепаратистами.

- Ми як і всі патріотичні українці, дуже вболіваємо за те, що нашим військовим критично бракує оснащення та спецзасобів. Тому наші керівники районних та первинних партійних організацій "Батьківщина" організували збір коштів на допомогу військовим, - розповів Анатолій Бондаренко.

- Так, вже зібрано 50 тисяч гривень. Наш однопартієць Святослав Вовкодав є заступником командира батальйону тероборони "Черкаси", який виконує свій обов'язок перед Батьківщиною і наразі перебуває на Сході. Ми порадимося з ним, придбаємо те, що є першочегровим для зміцнення безпеки і найближчими днями відвеземо нашим хлопцям з батальйону, - повідомив Бондаренко.

Крім того, керівник Черкаської "Батьківщини" передав бійцям АТО свого бронежилета, якого придбав у час, коли йому, як керівнику обласної народної ради, погрожували за вимогу звільнити очільника обласної міліції часів Януковича.
13.06.2014 16:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter