Керівники Черкаської області зустрілися з черкаськими правоохоронцями, які повернулися із зони АТО на Сході

Керівники Черкаської області зустрілися з черкаськими правоохоронцями, які повернулися із зони АТО на Сході Як інформують у Черкаській облраді, сьогодні в управлінні МВС в Черкаській області відбулася зустріч працівників міліції, які були відряджені у східні регіони країни для забезпечення охорони громадського порядку у районах проведення антитерористичної операції, з головою облдержадміністрації Юрієм Ткаченком, першим заступником голови обласної ради Наталією Кравцовою та начальником УМВС України в Черкаській області Владиславом Пустоваром.

На початку Владислав Пустовар підбив підсумки участі черкаських правоохоронців у виконанні поставлених завдань.

– Коли надійшов наказ, а це була неділя, за тривогою наші працівники зібралися у повному спорядженні за три години, – розповів начальник управління. – Спочатку виїхали в Ізюм, потім літаком відправили у Маріуполь, де 9 травня відбувся бій із терористами. Потім передислокувалися в Харківську область, а звідти – в Старобельськ, Сватове. Тобто, було незрозуміло, що відбувається і як нам діяти. Вже потім почали надходити чіткі завдання.

«Черкаські правоохоронці – із тих підрозділів, які не кинули автомати, із честю перебороли всі труднощі і виконали свої завдання. Дякую, що ви виконали свій обов’язок, не струсили, і довели, що на Черкащині є міліція, здатна вірно служити українському народові, українській державі», – з гордістю відзначив Владислав Пустовар.


Голова облдержадміністрації зауважив, що разом з обласною радою було прийнято рішення про надання фінансової підтримки кожному з бійців, хто бере чи братиме участь у боротьбі з тероризмом.

На завершення зустрічі правоохоронцям, які відзначились при виконанні службових обов’язків на сході України, було вручено Почесні грамоти облдержадміністрації, Почесні грамоти обласної ради та годинники і цінні подарунки від управління МВС України в Черкаській області та профспілки.
11.06.2014 17:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter