Біля ЦДЮТ знесли два незаконно встановлені кіоски, - міськрада Черкас

Біля ЦДЮТ знесли два незаконно встановлені кіоски, - міськрада Черкас У центрі Черкас прибрали два незаконних кіоски. Про це з посиланням на начальника управління інспектування департаменту архітектури, містобудування та інспектування Олександра Давиденка повідомляють у міській раді Черкас.

Знесли самовільно встановлені тимчасові споруди поблизу Центру дитячої та юнацької творчості на розі вулиць Смілянської та Гоголя, де здійснювалась торгівля шаурмою та іншими стравами швидкого приготування.

Як розповів Олександр Давиденко, інспекторами його управлінням неодноразово надавались приписи власникам цих кіосків щодо їх знесення. Проте ті – вимоги міської влади ігнорували. І ось нарешті нелегальною діяльністю тимчасових споруд, розташованих практично у центрі Черкас, зацікавилась прокуратура м. Черкаси.

Поки у поле уваги правоохоронців потрапили сім тимчасових споруд без відповідних дозвільних документів по вул. Смілянській, 33. А саме: автотрейлер «Шаурма» (власник Зуєв С.А.), торговий кіоск «Свіжий хліб» (власник ФОП Мамедов Н.Р.), торговий кіоск «МТС» (власник ФОП Миронець О.А.), трейлер «Форнетті» (власник Гребєнщикова О.К.) та два автотрейлери, що перебувають у власності Кіреджян А.Г. Подання від прокурора м. Черкаси про усунення відповідних порушень днями надійшло до Черкаської міської ради.

На виконання вищевказаного подання вчора на розі вул. Смілянської та Гоголя було демонтовано два незаконних кіоски. На часі – знесення решти.
11.06.2014 15:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter