Черкаська ОДА: Одарича оголошено міським головою Черкас

Черкаська ОДА: Одарича оголошено міським головою Черкас Як інформують у Черкаській ОДА, за результатами позачергових виборів черкаського міського голови від 25 травня мером Черкас став Сергій Одарич. Таке рішення сьогодні оголосила Черкаська міська територіальна виборча комісія.

За це проголосували 10 із 18 членів комісії. Голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко дякує новому складу ТВК за оперативність у встановленні тезультатів.

- Нарешті Черкаси отримали законного мера. Було очевидно, що вибори відбулись легітимно і без порушень. Проте попередній склад міського тервиборчкому умисно затягував оголошення його результатів, - зазначає Юрій Олегович.

Обласний очільник сподівається, що за недотримання термінів оголошення виборів попередній склад комісії понесе відповідальність.

Щодо проходження виборів мера у рамках законного права, підтверджує і голова міської ТВК Костянтин Іванов.

- Вибори міського голови відбулись легітимно і без порушень. Комісія встановила результати на основі протоколів Соснівського і Придніпровського виборчих комісій, за виключенням 5 дільниць, результати голосування на яких були раніше скасовані, - зазначає Костянтин Іванов. - Комісією прийняте законне рішення, згідно нього лідирує Сергій Одарич, який набрав понад 50 тисяч голосів черкасців, Анатолій Бондаренко – понад 30 тисяч, Микола Булатецький – понад 14 тисяч.
09.06.2014 10:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter