Нацгвардія вимагає від Порошенка запровадити надзвичайний стан на сході

Громадський штаб Національної гвардії України вимагає від новообраного президента запровадити надзвичайний стан на сході, посилити прикордонні війська частинами Збройних сил і закрити кордон із Росією. Вимоги оприлюднив сьогодні у Києві начальник громадського штабу Нацгвардії Володимир Волков, інформує Радіо Свобода.

Гвардійці також пропонують керівникам держави розгорнути широкомасштабну військову операцію на Донеччині і Луганщині з використанням армії, Національної гвардії і народного ополчення для знищення бойовиків.

«Ми пропонуємо уточнення щодо антитерористичної операції: змінити назву на широкомасштабну військову операцію. Це змусить наших діячів визнати, що ми перебуваємо у стані війни, і визначити, що у нас є ворог. І тоді у дію вступають військові закони, за якими буде проведена широкомасштабна операція, яка не може тягнутись роками і яка має завершитись у встановлений термін», – зазначив Волков.

Гвардійці також вимагають притягнути до відповідальності, згідно з законами військового часу, посадовців, винних, як ідеться у вимогах, у злочинній бездіяльності, саботажі і прямій зраді України.
06.06.2014 14:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter