У Черкасах урочисто зустріли 10 даішників, які охороняли дороги під час АТО на Луганщині

У Черкасах урочисто зустріли 10 даішників, які охороняли дороги під час АТО на Луганщині4 червня в Управлінні Державтоінспекції Черкаської області відбулася урочиста нарада з нагоди повернення співробітників ДАІ, які брали участь в охороні громадського порядку в східних регіонах України.

Начальник УМВС Владислав Пустовар подякував правоохоронцям за проявлену мужність, витримку та професіоналізм, з яким вони підійшли до виконання поставлених задач. Як відомо, протягом травня десятеро співробітників Управління ДАІ забезпечували безпеку учасників дорожнього руху та захищали мирне населення Луганської області від озброєних сепаратистів.

За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, активну участь в протидії радикально налаштованим особам, виявлений при цьому професіоналізм, мужність та відважність та відповідно до заяви виконуючого обов’язки Президента України, Голови Верховної Ради України Олександра Турчинова, наказу МВС України майор міліції Сергій Ненахов та старший лейтенант міліції Володимир Крюк були нагороджені подарунковими годинниками. Решта співробітників отримали цінні подарунки та грошові винагороди.
05.06.2014 11:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter