Ткаченко: Після загострення військового конфлікту з Росією на Черкащину переїхало 276 біженців

Через загострення конфлікту з Російською Федерацією на Черкащину вже приїхали 276 людей, 38 із них – зі Слов’янська Луганської області. Разом зі своїми батьками тут оселилися й 64 дитини. Як інформують у Черкаській ОДА, такі дані озвучив під час селекторної наради, присвяченої проблемам розміщенням переселенців, голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко.

За його словами, обласна влада докладає максимальних зусиль, щоб усім переселенцям надати дієву допомогу: зокрема, зарадити з житлом, роботою, документами чи влаштувати дітей у школу й дитсадки, тощо.

– Загалом нам вдалося допомогти з працевлаштуванням 57-ом переселенцям. До нас із Криму приїхали 15 військових, зараз вони проходять службу у військових частинах нашої області, – повідомив Юрій Олегович. – У цілому в нас є всі можливості для того, щоб розмістити українців із Луганської та Донецької областей на території нашого краю.

Очільник області зазначив: Черкащина має можливість розмістити більше трьох з половиною тисяч вимушених переселенців із «гарячих» регіонів.
04.06.2014 17:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter