У Черкасах на розі проспекту Хіміків та вул. Сурікова стався великий провал грунту

За інформацією міської ради Черкас, на розі проспекту Хіміків та вулиці Сурікова сьогодні виник великий провал дорожнього покриття. За розмірами аварійна ділянка досягає однієї полоси проїжджої частини. Тож рух транспорту нині по проспекту Хіміків гальмується.

Як розповіла перший заступник директора департаменту-начальник управління житлово-комунального господарства департаменту ЖКК Черкаської міської ради Алла Грохольська, причину суттєвої просадки дорожнього покриття на згаданій ділянці проїжджої частини по проспекту Хіміків зараз з’ясовують фахівці.

– На місце виїхали керівництво міської ради, директори КП «Черкасиводоканал», КП «ЧЕЛУАШ» та інші спеціалісти. Зараз триває робота з виявлення ймовірних причин обвалу грунту. Серед таких - розглядаються варіанти з просадкою зливової чи фекальної каналізації КП «ЧЕЛУАШ» чи КП «Черкасиводоканал», мережі яких пролягають поблизу. Проте заслуговує на увагу, і нині перевіряється фахівцями, припущення про під’єднання до фекальної каналізації КП «Черкасиводоканал» відомчої мережі, що може належати комерційній структурі, розташованій неподалік від аварійного місця, – повідомила Алла Грохольська.

Щоб не допустити потрапляння у місце провалу на проїжджій частині транспорту, аварійну ділянку – огороджено. Тому рух транспортних засобів дещо уповільнюється.

– Особливих незручностей, з огляду на цю ситуацію, мають тролейбуси, які курсують проспектом Хіміків до ПАТ «Азот». Оскільки провал фактично перекрив нормальний рух транспорту на одній з полос, тому тролейбусам, які повертаються з ПАТ «Азот», немає змоги як об’їхати аварійну ділянку. Тож зараз вони рухаються в об’їзд по вулиці Рябоконя, – зауважила Алла Грохольська.
04.06.2014 13:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter