ДП "Черкаський облавтодор" заявляє, що борг по зарплаті перед працівниками майже повністю погашено

ДП "Черкаський облавтодор" заявляє, що борг по зарплаті перед працівниками майже повністю погашено Як ми вже повідомляли, прокуратура Черкаської області звинуватила директора ДП «Черкаський облавтодор» в порушенні законодавства про працю. За наявності коштів на рахунку, він не спрямував їх на погашення існуючої заборгованості із виплати заробітної плати працівникам у сумі понад 2 млн 700 тис грн, а використав їх на господарські потреби.

Як інформують на підприємстві, днями 2 млн 582 тис гривень зарплатні було виплачено працівникам.

- Коли побачив кошти на рахунку, порадився з керівниками, які працюють в галузі, й вирішив проплатити спочатку податки, борги за електроергію, на 850 тисяч гривень закупили матеріали, бітум, пальне, щоб виконати обсяги робіт на травень на суму понад 4 мільйони гривень, — пояснює директор ДП «Черкаський облавтодор» Олександр Северин.

Вже з другого траншу надходжень, додає він, вдалося оплатити роботу працівникам. Так, 29 травня виплатили заробітну плату за лютий та березень. З суми заборгованості сплатили більше мільйона податків. Станом на 3 червня заборгованість за березень сягає 208 тис грн.

Щодо оплати робіт у травні, говорять у бухгалтерії підприємства, прогнозувати ситуацію складно. Адже зарплата дорожників залежить від обсягів робіт, які замовляють облавтодору. Коли цих робіт недостатньо, тоді і коштів на оплату праці бракує.
03.06.2014 17:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter