Найкращим "Аніскіним" Черкащини став Олег Малий

У приміщенні УМВС України в Черкаській області за ініціативи громадської організації «Українська федерація професіоналів безпеки» та підтримки МВС України відбувся черговий етап нагородження фіналістів всеукраїнського конкурсу «Наш Аніскін», який розпочався у березні минулого року.
Всеукраїнський конкурс «Наш Аніскін», названий на честь кіногероя – сільського міліціонера із відомої одноіменної кінотрилогії, було започатковано для зміцнення довіри громадян до правоохоронців, а зокрема до дільничних інспекторів міліції, адже саме дільничний інспектор знаходиться найближче до людей, саме до нього першочергово звертаються люди за допомогою та порадою при вирішенні будь-яких правових питань. За рік конкурс «Наш Аніскін» пройшов у 17 областях України.
Для нагородження переможців до Черкас прибули організатори конкурсу - президент УФПБ Сергій Шабовта та віце-президент УФПБ В’ячеслав Павлів.
Після короткої промови організатор конкурсу та президент Української федерації професіоналів безпеки України Сергій Шабота запропонував присутнім переглянути короткометражні сюжети про роботу переможців конкурсу, в яких було відображено робочі будні правоохоронців, їх ставлення до виконання своїх професійних обов’язків, а також позитивні відгуки громадян про роботу «свого» дільничного інспектора. Після перегляду відеороликів було оголошено імена переможців, ними стали: дільничний інспектор міліції з Черкащини Олег Малий та старший дільничний інспектор з Кіровоградщини Андрій Францішко. Кожного із переможців було нагороджено дипломами «Української федерації професіоналів безпеки» та цінними подарунками, дільничні інспектори отримали такі необхідні у їх роботі персональні комп’ютери.
Найкращим "Аніскіним" Черкащини став Олег Малий

СЗГ УМВС в Черкаській області
27.04.2012 13:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter