Черкасиводоканал: Через сильні дощі зливова та фекальна каналізації міста переповнені

Черкасиводоканал: Через сильні дощі зливова та фекальна каналізації міста переповнені Кінець травня й початок червня ознаменувалися для Черкас нестійкими погодними умовами — спеку змінювали дощ, град, грози й шквальний вітер.
Такі складні погодні умови вплинули й на стан водопровідних і каналізаційних мереж, що перебувають на балансі КП “Черкасиводоканал”. Про це інформує прес-служба підприємства.

“Через дощі переповнені зливова та госпфекальна мережі каналізації, – зазначає начальник цеху мереж водопостачання та водовідведення Василь Литвиненко. – Своєю чергою, це призвело до просадок, провалів ґрунту й асфальтобетонного покриття навколо оглядових колодязів та в місцях проведення аварійних розкопок”.

За словами головного інженера підприємства Григорія Руденка, дощі призвели до збільшення на 20-30 тис. м3 на добу перекачаних стоків на очисні споруди “Азот”.

Більше ніж на 20-ти адресах міста аварійні бригади Водоканалу виконали підсипку провалів та просадок, використавши ґрунт, пісок та щебінь. Також в подальшому планують асфальтувати ці місця.
03.06.2014 11:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter