Прокуратура: Черкаське управління ветмедицини незаконно закрило торгівельний павільон на ринку на Пастерівській

Прокуратура: Черкаське управління ветмедицини незаконно закрило торгівельний павільон на ринку на Пастерівській Прокуратура міста Черкаси перевірила дотримання вимог законодавства щодо контролю у сфері господарської діяльності управлінням ветеринарної медицини в місті Черкаси.

Встановлено, що вказаним управлінням проведено обстеження торгівельного павільйону з продажу сільськогосподарської продукції на ринку на вул. Пастерівській у місті Черкаси, за результатами якого винесено розпорядження про тимчасове призупинення його роботи. Проте це рішення є незаконним, оскільки, відповідно до Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», повне або часткове зупинення виробництва допускається лише за постановою адміністративного суду, ухваленою за результатами розгляду позову органу державного нагляду (контролю) щодо застосування заходів реагування.

Як повідомив прокурор міста Черкаси Сергій Пидорич, начальнику управління ветеринарної медицини в місті Черкаси внесено подання, яке за результатами розгляду задоволено, а рішення скасовано.
25.05.2014 10:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter