«Черкасистандартметрологія»: Спецівки, у яких люди мають виконувати небезпечну роботу, не мають міцності та горять у вогні

«Черкасистандартметрологія»: Спецівки, у яких люди мають виконувати небезпечну роботу, не мають міцності та горять у вогніЦього року на Черкащині уже виявлено втричі більше неякісних засобів індивідуального захисту (спецодягу та спецвзуття), ніж за увесь минулий рік. Про це інформують у Черкаському прес-клубі.

- За 4 місяці поточного року нашою випробувальною лабораторією продукції легкої промисловості було виявлено 43 невідповідності у 23 зразках спецодягу та спецвзуття - зазначив директор ДП «Черкасистандартметрологія» Михайло Ісаєнко. - За минулий рік невідповідності було виявлено у 8 зразках засобів індивідуального захисту – за 20 показниками.

- У виробах спецодягу, що використовується на роботах зі шкідливими та небезпечними умовами праці, а також роботах, пов’язаних із забрудненнями або несприятливими метрологічними умовами, найпоширеніші невідповідності – це стійкість до пропалювання, вогнестійкість, стійкість до стирання по площині, поверхнева густина, повітропроникність та обсипальність - констатує начальник випробувальної лабораторії продукції легкої промисловості ДП «Черкасистандартметрологія» Таїсія Гречухіна. – Стосовно спецвзуття, то найчастіше невідповідності ми виявляємо при визначенні показників: маркування, лінійні розміри, міцність кріплення підошви, міцність ниткового кріплення деталей заготівки, деформація підноска чи задника.
23.05.2014 10:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter